Учасники Фінального етапу Cтудентської ліги Львівщини з гри «Що? Де? Коли?».

Команда ВНЗ Капітан
1 Дубль два ЛНУ імені Івана Франка Катерина Балик
2 Ми невиспані Збірна Маковейчук Віталій
3 Капіталісти ЛНУ ім. Івана Франка Нудик Володимир
4 Справа шістьох ЛНМУ ім. Д. Галицького Шваєвська К. К.
5 Кіслотноє Чувство УКУ Тарасов Антон
6 Ті, що вийшли з кімнати ЛНУВМБТ імені С. З. Ґжицького Юрій Дікало
7 Likerz Збірна Здерка Віта
8 Прикладні НУ "ЛП" Осередчук Володимир
9 9 калібр НУ "ЛП" Михайло Леськів
10 Alohomora ЛНУ ім. Івана Франка Габрикевич Мар'яна
11 Синедріон Збірна Колотай Орест
12 Windows 98 ЛНМУ ім. Данила Галицького Крута Соломія Ростиславівна
13 Гедоністи УКУ Маша Клокова
14 42 ЛНМУ ім. Д. Галицького Семеген Мар'яна
15 BALLA$ збірна Трошина Ірина
16 Vivat anatomia! ЛНУВМБТ ім. С.З.Ґжицького Прилепа Володимир
17 6K ЛНУ ім. І Франка Копильчак Роман
18 Felix-felicis ЛНМУ Ярина Коцюба
19 Льоґос Львівська Духовна Семінарія Святого Духа Віталій Байда
20 Це oчевиднo! збірна Oлена Висoкoлян
21 КосмАс ЛНУ/УКУ Сірський Ярема
22 Stephen Hawking school of dance НУЛП Михайлишин Владислав
23 Надзвичайні Лимонні Оладки УКУ Куделя Богдан
24 Летючий Голландець ЛНМУ ім. Данила Галицького Будзин Андрій Володимирович
25 Запрєтний плєд ЛНМУ Стульків Юрій
26 Vikings УКУ Лінник Дем`ян Ігорович
27 Вермахт ЛНУ ім. І. Франка Кісіль Юлія
28 Ми невиспані Збірна Маковейчук Віталій
29 Синедріон Збірна Колотай Орест
30 Справа шістьох ЛНМУ ім.Д.Галицького Шваєвська Катерина
31 Капіталісти ЛНУ ім.Франка Нудик Володимир
32 Unity НУЛП Леськів Назар
33 КосмАс УКУ Сірський Ярема
34 9 калібр НУ "ЛП" Михайло Леськів
35 Windows 98 ЛНМУ ім. Данила Галицького Крута Соломія
36 42 ЛНМУ ім. Данила Галицького Поліна Матузевич
37 Синдром Туретта ЛНМУ ім.Данила Галицького Петришин Михайло
38 Тусовщики ЛТЕУ Дзюбинська Дар'я
39 6K ЛНУ ім. І. Франка Копильчак Роман
40 Свідки Третього Гетьманату ЛНУ ім. Івана Франка Дема Антон
41 Без ціанокобаламіну ЛНУВМБТ ім С.З. Гжицького Прилепа Володимир
42 Продам пса УКУ Міліщук Роман Віталійович
43 MindOff УКУ Орест Підлісецький
44 My little hydrapony Український католицький університет Роман Козак
45 Утямки ЛНУ ім. Івана Франка Юрій Дідик
46 Свій Варіант ЛНУ ім. І. Франка Ніка
47 Шведська сім‘я ЛНУ імені Івана Франка Петро Ферій
48 Ті, що вийшли з кімнати ЛНУВМТ ім. С. З. Ґжицького Юрій Дікало
49 Відповідає Олександр Друзь ЛНУ імені Івана Франка Орлов Андрій
50 Плєд Збірна Стульків Юрій
51 Надзвичайні Лимонні Оладки УКУ Куделя Богдан
52 BALLA$ збірна Трошина І.В.
53 Леонардо дай Вінчик ЛНМУ ім. Д. Галицького Гункевич Оксана
54 Бритва Бурідана збірна Дмитро Яремчук
55 Два капітана Збірна Михальчук Богдан
56 SpiceX УКУ Антон Тарасо
57 Магістри на мінімалках Львівський Національний Університет Ветеринарної Медицини та Біотехнологій ім. С.З.Ґжицького Кравець Дмитро
58 Льоґос Львівська Духовна Семінарія Святого Духа Іван Шидловський
59 Deus Vult ЛНУ Шляхта Мирослав
60 Ніжнотонний соленоїд Збірна Соломія Дубневич
61 Летючий Голландець ЛНМУ ім. Данила Галицького Будзин Андрій Володимирович
62 За себе і за Тараса ЛНУ ім. Івана Франка Предзимирський Тарас